Konkurs Z TECHNOLOGIĄ W ŚWIAT NAUKI

 

konkurs

Uwaga!

Ze względu na duże zainteresowanie szkół konkursem termin zgłoszenia szkoły do konkursu  został przedłużony do 15 stycznia  2019.  Wystarczy wypełnić i przesłać kartę zgłoszenia.

Zapraszamy

Zapraszamy zespoły uczniowskie wraz z nauczycielami wszystkich typów szkół województwa mazowieckiego do udziału w IV edycji konkursu Z technologią w świat nauki pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego i Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Zadanie konkursowe polega na opracowaniu projektu o tematyce przyrodniczej z zastosowaniem nowoczesnych technologii edukacyjnych. Uczestnicy konkursu mogą korzystać ze sprzętu pomiarowego OEIiZK w ramach konsultacji prowadzonych prowadzonych przez nauczycieli konsultantów Pracowni Przedmiotów Przyrodniczych OEIiZK.

Pasco_IRS
Projekty mogą także dotyczyć eksperymentów z czujnikami PASCO. Na etapie zgłaszania szkół wystarczy tylko pomysł. W fazie wykonania projektu, przedstawiciel PASCO Polska pojedzie  do szkoły ze sprzętem i pomoże przeprowadzić eksperyment. Dla chętnych będzie także możliwość zamieszczenia pracy na ogólnopolskiej stronie www.pasco.com.pl z zachowaniem praw autorskich i nazwisk twórców.

 

HARMONOGRAM KONKURSU

03.10.2018 Ogłoszenie regulaminu konkursu na stronach internetowych www.oeiizk.waw.pl, ctn.oeiizk.waw.pl
24.10.2018 Konferencja i warsztaty „Projekty przyrodnicze wspierane TIK” dla nauczycieli przedmiotów przyrodniczych i uczniów
30.11.2018 Termin zgłoszenia szkół do konkursu
26.10.2018- 12.04.2019 Konsultacje dotyczące metody projektów oraz stosowania narzędzi i środków TIK w uczeniu się i nauczaniu przedmiotów przyrodniczych
30.04.2019 Termin nadsyłania prac konkursowych
15.05.2019 Ogłoszenie wyników konkursu
27.05.2019 Uroczyste zakończenie konkursu, prezentacja nagrodzonych projektów.

patronaty

regulamin 2018                            Klauzula informacyjna                                     załączniki_2018

Zapisz

Zapisz